Data
13.06.2017
Na prośbę uczestników, zorganizowano zajęcia, podczas których, mieli możliwość rozróżniania sytuacji dotyczących agresji, uległości i asertywności. Odgrywali scenki, które miały za zadanie pokazać, jak można lub powinno się asertywnie postępować w codziennych sytuacjach, które sprawiają im trudność. Zajęcia zorganizowały terapeutki Jola&Jola.

